Xtrasize

Výrobce udává zvětšeníCenaStavHodnoceníDoručení
do 7,5 cmod 1117 Kč Koupitskladem1,5 hvězdičky4 dny

Forum – diskuze – zkušenosti níže

jedno balení XtrasizeXtrasize je přírodní preparát na zvětšení vašeho penisu. Neobsahuje žádné umělé složky. Obsahuje bylinný prášek z Horny Goat (v Číně Yin Yang Huo), Maca, Saw Palmeto, Polipodium Vulgare, aminokyseliny L-argininu HCl, L-lysine HCl, Muira Puama, L-carnitine fumarát, dýni, brusinky. Složení působí na principu zvětšování penisu extrémní erekcí. Penis se výrazně prokrví a komory penisu se pod tlakem dlouhodobým působením zvětší. Některé složky preparátu pak zajistí elastičnost tkání, aby se penis mohl přizpůsobit. Výsledky zvětšování penisu jsou trvalé a garantované výrobcem.

Xtrasize je jeden z nejúčinnějších pilulkových produktů na zvětšení penisu na světě užívaný ústně. V případě nespokojenosti vám výrobce vrátí peníze za každé neotevřené balení.

Od pilulek Xtrasize či jakýchkoli jiných ovšem nečekejte žádné uspokojivé výsledky. V spolehlivosti dosažení výsledků mají výrazný náskok mechanické extendery (PhallosanAndropenis, Prolong System). Jsou to extendery na principu dlouhodobého tahu. Přinášejí nekompromisní účinek, ale některé z nich (Andropenis, Prolongsystem) i nepohodlí při používání.

Proto samostatně Xtrasize doporučujeme zejména těm, kteří mají rádi komfort, od kúry nic výjimečného neočekávají nebo nemohou nosit extender během dne nebo v noci zejména kvůli jejich práci náročné na pohyb. Tyto pilulky jsou také výborným doplňkem při používání extenderů pro ty, kteří chtějí s extendery dosáhnout extrémní výsledky.

Zobrazit oficiální web

ProdejceXtrasize Infolinka
Cron Systems, s.r.o., A. Rudnaya 21, 010 01 Žilina, Slovensko
IČO: 46 377 778, DIČ: 2023351550, IČ DPH: SK2023351550
+421 41 562 5075
+421 903 415 488
Diskuze:

17 komentářů u „Xtrasize

  1. pazo

   Mmne se zvětšil o 5 cm beru xtrasize a používám i andropenis. Funguje to. Měl jsem pochybnosti, ale má to logiku, to jsem si myslel i předtím. Ale dokud člověk nezkusí, tak se mu nechce ani věřit.

 1. černý barón

  nemůžu říct nic špatného.Beru to a je delší asi o 2 cm a je i hrubší. Funguje to zatím. Doufám, že to tak zůstane i když už to xtrasize nebudu brát jako píšou.

 2. rockpop

  Aj mne sa zvacsil penis, ked som bral xtrasize. Mam s tym dobre skusenosti. Narastol mi o 4 cm na dlzku a cm na sirku. Trvalo to pol roka. Teraz to uz neberiem dlho a zmensil sa asi o jeden cm ale stale je vacsi o 3 cm oproti zaciatku. Neni zle, nie?

  1. admin Autor příspěvku

   Když XtraSize přestanete užívat, tak by nemělo dojít k žádné změně a penis by měl zůstat zvětšený. Každé tělo ale reaguje jinak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *