Virilys

Zvětšení (výrobce)CenaStavHodnoceníDodání
až 8 cmod 1117 Kč Koupitna sklade1,5/5 hvězdiček2 dni

tablety VirilysVirilys je novinkou roku 2013 – 2014. Je přirozené, že s medicínským pokrokem stoupá i účinnost nových přípravků na zvětšení penisu. Virilys tablety jsou složením podobné Xtrasize. Receptura není identická. Složení je však stejně 100% přírodní bez umělých složek. Zaváděcí cena produktu se dostala jen na 1350 Kč za 1 balení. Při třech to není ani 1117 Kč. I proto považujeme Virilys za konkurenci tabletám Xtrasize pro muže, kteří chtějí zvětšit penis a zlepšit svůj sexuální výkon v posteli.

Překvapivé výsledky?

Během testování více než 50 000 uživatelů bylo dosaženo ohromujících výsledků. Penis některých uživatelů se prý zvětšil až o celých 8 cm. S takovými údaji jsme se zatím u jiných produktů nikdy nesetkali. Výsledky udávané výrobci tablet na zvětšení penisu bývají často nadhodnocené. Nárůst o 8 cm považujeme za totálně nereálný.

Složení odtajněné – 100% přírodní

(niektoré zložky)

  • kotvičník zemný
  • všehoj ázijský
  • L-agrinín HCL
  • maca
  • marapuama
  • serenoa plazivá

Tyto složky mají pozitivní vliv na produkci androgenů. Podporují tvorbu mužského pohlavního hormonu testosteronu. Pomáhají mužem produkovat oxid dusnatý, který zlepšuje prokrvení penisu. Hrají roli při dělení buněk a léčení ran. Zvyšují výkonnost, libido a tvorbu spermií. Zesilují a prodlužují erekci. Vliv na zvětšení penisu však podle nás mohou mít pouze při použití spolu s extender typu Phallosan. Extendery však fungují i bez podpory těchto tablet.

Zobrazit oficiální web

 

ProdejceVirilys Infolinka
BUENAFUERTE LTD, 36 Aigyptou Street, 6030 Larnaca, Cyprus+3 5724 030 063