Phallosan Forte

Udávané zvětšeníCenaStavhodnocení
až 5 cm259 € Koupitskladem5/5 hvězdičik

9 důvodů, proč vyhrál v našem srovnání:

 1. patří mezi tahové extendery = nejúčinnější prostředky na zvětšení penisu vůbec
 2. je výrazně pohodlnější jako jiné extendery díky unikátní konstrukci uchycení žaludu a vytváření tahu
 3. zvětšuje nejen délku, ale i objem – v erekci i v klidném stavu
 4. králem šaten králem budete díky nárůstu i v klidném stavu a ostatní muži Vám budou závidět – nárůst o např. 4 cm v erekci je hodně, ale + 4 cm v klidovém stavu jsou šokující
 5. částečně narovná zakřivený penis (léčba Peyronieho nemoci) až o 20 stupňů
 6. nošení i v noci je velká výhoda, jelikož Vás přes den neomezuje
 7. zvětšuje žalud jako jediný extender
 8. metoda soft power garantuje, že ho budete cítit mírně pouze na začátku a o pár dní bude jako Vaše druhá kůže = bezbolestné a komfortní používání pro každou velikost penisu
 9. dikrétnost – přístroj není vidět pod oblečením

Stáhněte si zdarma
Stáhněte si zdarma ebook „Měl jsem malý penis“, který je zpovědí spoluautora tohoto webu. Ušetříte si 4 roky života a tisíce korun. Dozvíte se, zda Phallosan může stát za koupi právě Vám. Stáhnout ebook

Fakta fakta fakta

 • v klinické studii dosáhlo 36 pacientů průměrné prodloužení o 3,6 cm bez erekce a o 2,9 cm v erekci (při používání 6 hodin denně 5 dní v týdnu během 6 měsíců
 • nejlepší výsledek ve studii bylo prodloužení o 4,9 cm bez erekce a o 4,0 cm v erekci (při používání 9 hodin denně 6 dní v týdnu po dobu 6 měsíců)
 • ke zvětšení penisu došlo u 36 pacientů z 36 = 100% úspěšnost v rámci studie
 • tato studie byla potvrzena 8. Kongresem Evropského sdružení pro sexuální medicínu v roce 2006 
 • Phallosan Forte se prodává v Německu, Rakousku a Švýcarsku ve vybraných lékárnách a v Německu je hrazen ze zdravotního pojištění. V Česku se ale nehradí z pojištění

Co to vlastně je?

elastický pás Phallosan forte

speciální upevnění Phallosanu

Phallosan forte je moderní německý extender. Je to mechanický natahovač, který stálým tahem natahuje tkáně topořivých těles a vazů, kterými se penis uchycuje o stydké kosti. Konstrukčně je to ortopedický elastický pás, který se speciálním podtlakovým způsobem upíná na penis a tahem jej zvětšuje.

Na rozdíl od jiných extenderů je pohodlný. Přístroj je certifikován jako lékařská pomůcka 1. kategorie bez lékařské žádanky. Zdravotní pojišťovny ho neproplácejí. Je diskrétní zasílán uživatelům i přímo do Česka za doručovací poplatek 15 €. Z obalu zásilky nelze zjistit, co je jejím obsahem.

Funguje?

U domorodých afrických Karamojongů a Nubuů, kteří nosí závaží na penisu díky své kultuře, byly naměřeny délky penisu až 45 cm (magazín Stern, 30.11.1995). Extrémním příkladem zvětšování tkáně natahováním jsou domorodé kajenské ženy, které mají odmalička prodlužovány krky – viz. obrázek. Ženy z kmene Mursi si zase extrémně zvětšují uši a rty.

Princip tahu se úspěšně využívá v plastické chirurgii na vytvoření nové tkáně již desetiletí. Třeba při popáleninách se tímto způsobem tvoří nová kůže na transplantaci. Dokonce při nerovnoměrně dlouhých nohách lze kratší nohu natáhnout bez porušení cév a nervů (je však nutno zlomit kost). Stálý tah způsobí dělení buněk – tedy vytvoření nových buněk, které postupně zaplní prostor vzniklý natahováním.

Pro dosažení výsledků s Phallosan se vyžaduje pravidelné dlouhodobé několikaměsíční používání. Phallosan lze podle výrobce nosit i v noci – to je jeho výhoda oproti jiným extederům typu Andropenis. Při Andropenisu totiž hrozí riziko poranění při podvědomém přehazování se v posteli. Phallosan tento problém řeší jiným uchycením žaludu vytvořením mírného podtlaku. Toto uchycení je komfortní a nezpůsobuje podráždění, jak se to stává uživatelům Andropenisu.

Výsledky

Reálné zvětšení je individuální a závisí na pravidelnosti a způsobu používání přístroje a od fyziologických a tělesných faktorů.

Používejte prosím přístroj pouze v souladu s oficiálním návodem. Nelze začít hned s vysokou intenzitou nošení! Je to velice důležité.

Podle návodu se začíná 1 hodinou první den, pokračuje se 2 hodinami druhý den, atd. Rovněž v prvních dnech je nutné bezpodmínečně setrvat na začátku zeleného pásma. V úvodní fázi je také vyloučeno noční nošení.

Přístroj se uchytí podtlakově o žalud a s pomocí tzv. prezervativu se dosáhne ideální a pohodlné fixování i na 12 hodin. Kondom je vyroben z odolného medicínského silikonu, takže nehrozí riziko podráždění jako u latexu. Následně se tah vytvoří nasazením elastického pásu. Podtlakové uchycení umožní zvětšit i samotný žalud, co jiné extendery neumožňují, neboť se upevňují až za žaludem.

obsah balení

obsah balení

Často Vás zajímá:

Je zásilka diskrétní?
Samozřejmě. Bez otevření a rozbalení balíčku nelze zjistit, co je obsahem zásilky. Na balíku se nepíše nic o zvětšování penisu. Nenachází se tam název produktu. Název odesílatele rovněž nic nenaznačuje. Fotografie zásilky naleznete níže na konci galerie. 
Odkud a jak se to zasílá?
Do celé Evropy se Phallosan zasílá z Malty. Balíček Vám bude odeslán z Malty letecky do Česka. V Česku Vám to následně doručí kurýr. Doručení trvá přibližně 3 až 7 pracovních dní. Poplatek za doručení je 15 €. Společnost Swiss Sana Anstalt má administrativní sídlo v Lichtenštejnsku.
Je používání bezpečné?
Ano. Přístroj je označen všemi potřebnými administrativními a zdravotními certifikáty. Je klasifikován jako lékařská pomůcka 1. kategorie. Materiály jsou snášenlivé i pro alergiky a testovány na biokompatibilitu. To znamená, že každý materiál dotýkající se těla je nezávadný. Nehrozí riziko alergie jako u latexu. 
Existují nějaké vedlejší účinky?
Žádné negativní neexistují. Výrobce uvádí možné zlepšení erekce, což je pozitivní vedlejší účinek. V návodu je uvedena zvýšená sexuální touha. Zřejmě to má souvislost s psychikou a sebedůvěrou.
Budou dosažené výsledky trvalé?
Po minimálně 6-měsíční kúře budou výsledky trvalé. 
Jaký je rozdíl mezi Phallosanem a Phallosanem forte?
V roce 2013 nahradil původní verzi Phallosanu vylepšený Phallosan Forte. Má oproti předchozí verzi bez označení „Forte“ odolnější manžetové prezervativy. Minipumpička je již součástí přístroje a není nutné používat externí. Prstenec na penis je měkký a není nutné vkládat změkčující pěnu – je tedy nenápadnější pod kalhotami. Phallosan forte je výrazně jednodušší a méně komplikovaný na nasazování a nošení jako stará verze. Na tomto webu, tak na oficiálním webu, je řeč pouze o nové verzi. Pozor, abyste nekoupili od spekulantů starou verzi, která jim zůstala na skladě. 

Je zbytečná otázka, zda bude fungovat. Zvětšení penisu se stává jen Vaším rozhodnutím.

Chcete trvale a bezpečně zvětšit svůj nebo partnerův penis o 4 cm za 8 měsíců?

Koupit na oficiálním webu

Po klepnutí na toto tlačítko budete přesměrováni na oficiální web. Ujistěte se, že objednáváte na oficiálním webu, abyste se vyhnuli podvodníkům prodávajícím napodobeniny produktu, které by mohly poškodit Vaše zdraví.

 • ebook - Phallosan v praxi: 7 tajných tipov pre maximálne zväčšenie

  Jen pro naše zákazníky

  Bonus č. 1: Jelikož přijdete od nás, k Vaší zásilce budou na zadní straně vnitřní zelené zapečetěné krabice přibaleny navíc 4 náhradní kondomy na uchycení Vašeho přístroje v hodnotě 79,60 €.

 • Bonus č. 2: Využijte dočasnou akci a získejte ebook „Phallosan v praxi: 7 tajných tipov pre maximálne zväčšenie“ zdarma. Vyžádat si ho můžete ZDE.
 • Bonus č. 3: Dosáhněte svého cíle a ještě Vám i zaplatíme 50 €! Pokud dosáhnete zvětšení minimálně o 3 cm v erekci a pošlete nám foto před a po kúře Phallosanem, my Vám pošleme 50 €. Je však nutné dodržet tato pravidla.

Za 259 € získejte svůj Phallosan forte a k tomu bezplatné bonusy v hodnotě spolu 140,60 €

Koupit na oficiálním webu

ProdejcePhallosan Infolinka
Swiss Sana Anstalt, Zollstr. 32-34, LI-9490 Vaduz, Lichtenštajsko+423 235 84 77

Forum – diskuse – zkušenosti níže

Galerie

Diskuse:

2 komentáře u „Phallosan Forte

 1. Tomas

  Dobrý den. Chci se zeptat. Je lepší po čase mít větší tah v červeném poli? Nebo je lepší celou dobu mít mírný tah v zeleném ? Dekuji moc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *