Andropenis

Zvětšení (výrobce)CenaStavHodnoceníDoručení
4 cmod 99 € Koupitskladem4 hvězdy3-7 dní

přístroj Andropenis ve vertikální polozeAndropenis je certifikována lékařská pomůcka první kategorie. Zdravotní pojišťovna Andropenis neproplácí a objednat si ho můžete bez receptu. Na estetické účely se Andropenis používá k prodloužení penisu a zvětšení jeho obvodu. Průměrný nárůst do délky dosahuje až 4 cm, a to i v klidovém stavu. Nárůst obvodu je cca 1,5 cm. Andropenis je pro účely zvětšení penisu tak efektivní, že výrobce vám dává 100% garanci vrácení peněz, pokud do 2 měsíců nezpozorujete první zvětšení penisu.

Princip fungování

prodloužený krk thajské ženyAndropenis po nasazení na penis funguje na principu tahu a dělení buněk. Tyčinky postupně prodlužujete a penis se přizpůsobuje nové velikosti postrojku. Tělo vyplní roztažený prostor novými buňkami a penis se zvětší. Princip trakce se používá běžně v plastické chirurgii i jiných oblastech medicíny a je podložen mnoha vědeckými studiemi. Extrémním příkladem efektivnosti tohoto principu jsou tzv. žirafí ženy z Thajska (na obrázku). Od dětství jim přidávají kruhové obruče na krk a v dospělosti mají jinak útlé ženy i 30 cm dlouhé krky.

Nošení Andropenisu

Výsledky si musíte zasloužit. Nárůst o 3 cm můžete očekávat po přibližně 6 měsících používání podle návodu. K nárůstu o 4 cm dochází po 8 až 9 měsících používání Andropenisu. Andropenis můžete používat i déle, nárůst o více než 4 cm však už bude pomalejší. Během zvětšovací kúry ho budete nosit několik hodin denně podle návodu. Nosit jej můžete i pod kalhotami například v práci. Andropenis nebrání v chůzi a přes kalhoty ho nevidět.

Během prvního měsíce si údajně na extender zcela zvyknete. Podle našich zkušeností i referencí uživatelů to tak vždy není. Nošení Andropenisu může být nepříjemné i bolestivé. Abyste tomu předešli, je třeba dělat časté přestávky i častěji jako každou hodinu. Penis je během přestávky třeba promasírovat a promastit speciálním krémem, který Vám podle přiloženého návodu namíchají v lékárně. Pokud se tomu chcete vyhnout, použijte mnohem pohodlnější extender Phallosan forte.

 

graf nárůstu

Váš penis bude zvětšený trvale

Po dosažení požadované délky můžete přestat používat Andropenis. Úžasné je, že výsledky jsou trvalé. Po skončení kúry už nikdy nebudete muset Andropenis znovu nasadit a penis zůstane trvale zvětšený. Váš život se navždy změní.

Pro léčebné účely slouží Andropenis k vyrovnání zakřivení penisu při Peyronieho nemoci a vrozených vadách. Také se používá při pooperačních stavech. Vynálezcem je Dr. Eduardo Gomez de Diego z Madridu. Andropenis je certifikována zdravotnická pomůcka nejen pro EU ale pro většinu světových trhů bez jakýchkoliv vedlejších účinkůSeznam licencí, certifikací, testů a patentů Andropenisu zde.

Objednejte si Andropenis přímo od výrobce

Při objednávce Andropenisu přímo od výrobce (kliniky Andromedical v Madridu):

  • nakoupíte za nejnižší cenu – nižší cenu jako výrobce vám nedá nikdo
  • získáte 100% garanci vrácení peněz, pokud se do 2 měsíců váš penis nezačne zvětšovat
  • bezplatné doručení v průběhu 3 až 7 dní. Z obalu nelze zjistit, co je obsahem balíčku.
  • získáte bezpečné vědecké řešení s medicínským pozadím a zákaznický servis 24 hodin denně 7 dní v týdnu

Verze Andropenisu:

  • Androextender – základní verze (99 €) – penis zvětší a funkci 100% splní
  • Andropenis Gold (199€) – více komfortu při nošení
  • Andropenis Gold Premium (248 €) – rozšířené příslušenství, taška

Jednoduchá objednávka je na webu výrobce v angličtině. Doručení do Česka je zdarma. Infolinka pro Česko: + 420 2 28 880 922.

Zobrazit oficiální web

ProdejceAndropenis infolinka
Andromedical, S.L. Norias, 80, 28221 - Majadahonda, Španielsko
VAT (IČ DPH): ES B82545096
+420 228 880 922

balení Andropenisu

 

 

2 komentáře u „Andropenis

  1. ludek

    Andropenis skvěle funguje. Chce to však disciplínu při nošení a trpělivost. Už mám slušný přírůstek. Funguje to na ověřeném principu. Podle mě nic jiného nemůže být tak účinné jako tento přístroj. Přečtěte si nějaké testy pokusy s tímto přístrojem. Všechno to má logiku a hlavně vždy jsou za tím výsledky. Proto jsem si to koupil a nelituji. Žádným tabletám bych tak nevěřil jak něčemu reálnému uchopitelnému  jako tohle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *