Zvětšení penisu – TOP 10 způsobů

Nestranně porovnáváme účinnost metod pro zvětšení penisu. Chcete vědět, co Vám nejvíce a nejrychleji zvětší Váš pohlavní úd? Které prášky? ŽÁDNÉ!

POZOR!!! Níže se dočtete, kterým mužem prášky nefungují vůbec + další zarážející skutečnosti. Muži chtějí bezpracné rychlé výsledky. Chtějí si dát pilulku a probudit se s větším penisem. Ale tak to nefunguje. Možná neříkáme to, co toužíte slyšet. No dáváme Vám shrnutí našich dlouholetých zkušeností v této oblasti. Záleží nám na Vašich výsledcích.

NázevHodnoceníWebstránkaRecenzeTypCena
1. Phallosan5/5 hvězdičekZobrazit webRecenzeextender259 €
2. Andropenis4 hvězdičkyZobrazit webRecenzeextenderod 99 €
3. Prolong Sys.4 hvězdičkyZobraziť webRecenzeextender5700 Kč
4. Xtrasize1,5/5 hvězdičekZobrazit webRecenzepilulkyod 1117 Kč
5. Natural XL1,5/5 hvězdićekZobrazit webRecenzepilulkyod 434 Kč
6. Virilys1,5/5 hvězdičekZobrazit webRecenzepilulkyod 1117 Kč
7. Operace1 hvězdičkaZobrazit webRecenzechirurgie+ 25000 Kč
8. Jelqingpůl hvězdičkyZobrazit webRecenzecvičenízdarma
9. Masturbacepůl hvězdičkyZobrazit webRecenzesexzdarma
10. Vákuovkabez hvězdičkyZobrazit webRecenzepumpaod 170 Kč
Rychlé vysvětlení:
1. Phallosan - účinné a komfortní řešení, stabilní trvalé výsledky, možné nosit v noci
2. Andropenis / 3. Prolong System - téměř stejně účinné, ale výrazné nepohodlí, možná bolest, či podráždění žaludu, nemožnost používat v noci, bez nárůstu žaludu
4. až 10. bez našeho doporučení - o účinnosti čtěte dál v textu
Jak vzniklo toto pořadí?
Z osobních zkušeností uživatelů a spoluautora tohoto webu. Čtěte více zde a zjistěte osvědčený recept. Padne Vám čelist.

1. Phallosan – elastický ortopedický pás s podtlakovým uchycením5 hvězdičiek

Phallosan - baleniPhallosan je německý mechanický tahový extender. Není to vakuová pumpa. Přístroj však používá podtlakový způsob uchycení a jednoduchý způsob vytváření tahu. To zajišťuje komfortní nošení narozdíl od jiných extenderů. Zároveň je možné Phallosan nosit i v noci. Tyčkový tahové přístroje zaostávají za Phallosanom i v tom, že se nesmí nosit v noci kvůli riziku poranění, nutnosti pravidelně promasírovat a ošetřit Váš úd.

S Phallosanom se neobáváte, zda oblečení diskrétní vše zakrývá. Toto zařízení neustále neskládáte a nenasazujete při návštěvě toalety. V noci totiž spíte. Samozřejmě, můžete jej používat i přes den. Další výhodou je zvětšení žaludu díky podtlakovému uchycení. Phallosan je certifikovaná lékařská pomůcka 1. kategorie. Na jeho koupi nepotřebujete lékařský předpis.

Recenze Zobrazit web


2. Andropenis – tyčkový extender na principu dlouhodobého tahu4 hvězdičky

Extender na penis Andropenis v horizontální polozeJe to jeden z prvních tyčkových extenderů na světě. Andropenis již v roce 2004 přinesl nespokojeným mužům reálnou možnost dosáhnout podstatného výsledku. Španělská klinika Andromedical zajistila několik výzkumných a pokusných studií o fungování tahových extenderů a jejich prezentaci před andrologickou a urologickou veřejností. Vydláždily tím cestu i pro jiné extendery. Dnes je však Andropenis překonán. Moderní Phallosan forte dosahuje stejné a ještě lepší výsledky při zcela jiné úrovni komfortu užívání.

Andropenis je lékařská pomůcka první kategorie. Lze jej diskrétně nosit pod kalhotami. Výrobce garantuje skutečné prodloužení penisu až o 4 cm v erekci i v klidném stavu. Dosažený efekt je trvalý bez dalšího užívání. Nelze jej nosit v noci a nezvětšuje žalud. Nevýhodou je i výraznější nepohodlí při nošení tohoto typu tyčkového přístroje kvůli uchycení žaludu. Trvalá pozitivní změna života po absolvované kúře však stojí bez pochyb za to – zvláště pokud chcete ušetřit peníze na úkor pohodlí.

Recenze Zobrazit web


3. Prolong System – nový extender inspirovaný Andropenisem4 a půl hvězdičky

Prolong System v exkluzivním boxuProlong System je další tyčkový extender, který působí na stejném principu jako Andropenis. Stejně využívá princip tahu a následného dělení buněk, které vyplní nový prostor. Je to podobný výrobek pouze v mírně odlišném provedení uchycení žaludu. Je vyroben z odlišných materiálů, ale je stejně bezpečný a účinný jako Andropenis. Další odlišnosti jsou méně významné – odlišný obal, návod a příslušenství. Výrobce udává 2,5 cm až 7,5 cm nárůst za prvních 6 měsíců užívání. Reálný nárůst však můžete očekávat stejný jako při zmiňovaném Andropenisu. Cena je však vyšší.

Recenze Zobrazit web


4. Xtrasize – podpora testosteronu – nejpopulárnější pilulky1 a půl hvězdičky

XtrasizeXtrasize jsou jedny z nejúčinnějších přírodních pilulek na „tuning“ mužství na světě. Některé jejich složky mají jediný účel – co nejtvrdší erekci. Extra tvrdá erekce roztahuje topořivou tělíska v dlouhodobém časovém horizontu. Zbývající složky se zase postarají o to, aby penis dorostl do takové velikosti, do jaké ho roztahuje extrémní erekce. Xtrasize při erekci přivede do Corpora Cavernosa a Corpus Spongiosum více krve, čímž se zvýší tlak a komory se postupně roztáhnou. Xtrasize je doplněk výživy, který zlepší Vaši erekci, tím dojde k prodloužení a zvýšení intenzity Vašich orgasmů. Jeho výhodou je pohodlné užívání v kapslové formě. Je to pohodlná cesta pro dočasný přírůstek na velikosti. Xtrasize lze kombinovat i s mechanickými extendery na zrychlení účinků na růst mužství.

Recenze Zobrazit web


5. Natural XL – způsobí kvalitní prokrvení corpora cavernosa1 a půl hvězdičky

Natural XLUrčitě někdy vypadá váš penis v erekci větší a někdy menší. Penis tak nejen vypadá, ale skutečně nedosahuje stále svou největší možnou velikost. Je to běžné. Závisí to na míře vzrušení, množství problémů, které vás psychicky zatěžují a na jiných faktorech. Natural XL je přírodní produkt, který zajistí dokonalé prokrvení vašeho penisu. Kavernózní komory penisu se rozšíří na maximální možnou míru a úd může být v erekci skutečně větší. Výrobce udává zvětšení penisu až o 7,5 cm, ovšem to není vůbec reálné. Nárůst můžete očekávat maximálně o 1 cm, a to jen v erekci.. V klidovém stavu dojde ke zvětšení jen ojediněle. Pokud máte skutečně tvrdou erekci, tento produkt vám zřejmě nepřinese žádaný efekt. V rámci pilulek je Natural XL finančně nejdostupnější možnost, jak si pomoci se svým mužstvím.

Recenze Zobrazit web


6. Virilys – přírodní pilulky – TOP novinka sezóny 2013 – 2014 1 a půl hvězdičky

VirilysPilulky Virilys jsou na 6. místě srovnání metod s ohledem na účinnost i cenu produktu. Výhodu oproti Xtrasize mají jen z hlediska nižší ceny. Recepturu se snažili kopírovat, avšak není identická. V testech uživatelé dosáhly podle výrobce nárůst až 8 cm v délce doprovázen celkovým nárůstem objemu. Toto číslo považujeme za nesmysl, nicméně první zkušenosti některých našich uživatelů dokazují malý efekt těchto pilulek.

Recenze Zobrazit web

 

Zvětšení penisu a málo známá fakta

1. Nereálnost některých tvrzení

 • překvapený mužzapomeňte na čísla, která uvádějí jednotliví výrobci řešení, platí to zejména u pilulek
 • přírůstek více než 5 centimetrů je prostě nereálný
 • je to vždy dlouhodobý proces trvající několik měsíců (kromě operace). Na rychlé úspěchy nemyslete. Podle druhu použitého řešení a délky trvání kúry můžete být velice spokojený s přírůstkem od 1 do 4 cm v délce a přibližně do 1,5 cm v obvodu (v tloušťce, resp. Průměru údu je to několik milimetrů).

2. Realita

 • upozornění na realitukúra je podle našich zkušeností ve většině případů úspěšná při použití extenderů (v tabulce 1. až 3. místo)
 • každý organismus reaguje jinak na doplňky stravy i na extendery. Stejné výsledky nemůže dosáhnout úplně každý podobně, jako je tomu například při hubnutí. Výsledky Vám tedy nemůže nikdo zaručit. Pro takové případy výrobci poskytují různé formy záruky vrácení peněz.
 • prodloužení pohlavního údu doprovází automaticky i nárůst tloušťky a objemu

3. Mechanické přístroje verzus pilulky

 • srovnání pilulek a mechanických extenderůPOZOR! Pilulky jsou jen doplňky stravy obsahující výtažky rostlin, vitamíny a minerály. Podporují produkci mužských pohlavní hormonů, prokrvení a elasticitu tkáně. Pokud Váš organismus má dostatek těchto látek ze stravy a Vaše erekce je kvalitní, pilulky Vám nepomohou. A to se týká téměř všech mladých zdravých mužů s kvalitní erekcí. Neexistuje zázračná pilulka, po které spolknutí Vám naroste penis tak, jak neexistuje zázračná pilulka pro nárůst pravého bicepsu, zmenšení zadku nebo zmnožení mozkových buněk a nabytí rozumu. Právě pilulku na nabytí rozumu a čestnosti by potřebovali všichni ti, kteří Vám jakékoliv pilulky představují jako nejúčinnější způsob zvětšení penisu.
 • Zákazníci rádi sahají po tabletách i z hlediska ceny. Jedno balení pilulek je levnější než jakýkoliv extender. Zde je však třeba mít na paměti, že extender koupíte jednou. Pilulky kupujete každý měsíc. Pilulky jsou tedy mnohem nákladnější a účinek na trvalý přírůstek tkáně údu je zanedbatelný.
 • V této oblasti důležité pro muže máme stovky referencí a léta zkušeností. Shromáždili jsme všechny dostupné informace. A jednoznačně můžeme říci, že mechanické přístroje – extendery jsou spolehlivým prostředkem na zvětšení penisu téměř u každého, kdo je používá. Neúčinnost může být způsobena pouze nesprávným používáním nebo extrémně nízkou hladinou testosteronu (právě v případě nedostatku testosteronu může účinnosti extenderů pomoci současné užívání pilulek)
 • Mechanické natahovací extendery fungují na principu dělení buněk při dlouhodobém tahu tkáně. Tento princip se léta používá v plastické chirurgii – lze tak natáhnout různé tkáně, dokonce i kosti. Je to spolehlivý a účinný postup. Více si o tomto principu zde.

bezpečnost produktů na zvětšení penisu4. Bezpečnost

Všechna řešení, které zde porovnáváme a v tabulce se nacházejí v zeleném a šedém poli, jsou bezpečné, jinak by se nemohly prodávat uživatelům v Evropské unii. Doplňky výživy jakož i extendery jsou testovány vědeckými lékařskými týmy a jejich bezpečnost a zejména u extenderů i jejich účinnost potvrdily statisíce spokojených mužů z celého světa.

Zpět na porovnání

4 komentáře u „Zvětšení penisu – TOP 10 způsobů

  1. admin Autor příspěvku

   Použijte to nejúčinnější vůbec (Phallosan – mechanický extender) a a můžete (nemusíte) přidat piilulky (Xtrasize). Při dlouhodobém nošení extenderu (cca 8 až 10 měsíců) můžete dosáhnout požadovaného výsledku i když je to už hodně na hraně.

 1. romi

  cvicenim si mozem zvacsit akurat tak svaly. penis neni sval su to toporive telesa, ktore sa napustaju krvou neviem ako by to asi mohlo fungovat nejake cvicenie na to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *