Jak zvýšit množství ejakulátu

Máme řešení pro muže, kteří chtějí dosahovat mohutné stříkání semene. Nemyslete si, že pornoherci produkují tak hodně spermatu náhodně. Mnoho z nich užívá přípravek Maxatin, který zvyšuje tvorbu spermatu až 5-násobně. Pokud chcete stříkat více spermatu, nezoufejte. Můžete mít více spermatu než herci z filmů pro dospělé.

Ženy vnímají hodně sperma pozitivně, protože to v nich vyvolává pocit, že jste plodný a mužný. Platí, že čím větší vzrušení, tím více spermatu. Proto hodně spermatu vnímají ženy i jako ocenění své atraktivity.

Maxatin – až 5 x více spermatu

ÚčinkyCena
(Kč)
Doručení
až 5-násobné množství ejakulátu, zvýšení libida, silnější erekce
intenzivnější orgasmy, vyšší sexuální výkon
835,-4 dny

balenie MaxatinuMaxatin je čistě přírodní přípravek a je tedy 100% bezpečný. Obsahuje pouze látky, které se i běžně vyskytují v těle, ale jen v menším množství. Složky – aminokyseliny L-Arginine HCI, L-Lysin HCI, Muira Puama, dýně, Maca tuber, brusinky, Sarsaparilla RT, oxid zinku a jiné složky se postarají o:

 • zvýšení objemu ejakulátu až o 500%. Běžný objem ejakulátu je 0,5 až 3,5 ml. Během užívání Maxatinu můžete dosáhnout střední objem ejakulátu až 13,8 ml
 • zvýšení libida a touhy po sexu
 • silnější erekci a intenzivnější orgasmy
 • zvýšení sexuálního výkonu

Maxatin není lék na plodnost a nezvyšuje množství spermií v ejakulátu, i když obsahuje látky, které zlepšují kvalitu a pohyblivost spermií. Zvyšuje se však 5-násobně celkový objem semene při nezměněném množství spermií (cca 20-300 milionů spermií v jednom ejakulátu). Maxatin je tedy jedinečný prostředek jak zvýšit množství ejakulátu. Stříkání více spermatu a jeho přechod penisem způsobuje silnější orgasmy. S Maxatinem si zlepšíte svůj sexuální život a ohromíte každou partnerku.

Více info Do obchodu

7 komentářů u „Jak zvýšit množství ejakulátu

 1. love generator

  pouzivam maxatin a striekam o hodne viac. Je to sexi a hlavne mam pocit ze cim viac striekam tak tym silnejsi orgazmus. Je to dvoj aj troj nasobny rozdiel. Huge load :))

 2. jan

  Já měl silnej a mohutnej výron když jsem asi 4 dny abstinoval ale hlavně jsem v jeden den hrál asi půl dne minikopanou.
  Asi pomohlo to skákání a výkopy a došlo k prokrvení naprosto čistou formou.To samý se mi stalo když jsem byl na dovolený na Slovensku a 6 dní jsme chodili s kamarády po horách.Když jsem se vrátil domů a měl poté výron bylo to zdrcující ůplně jsem cítil jak mi to šlehlo na hrudník při výstřiku a mírně jsem cítil podráždění močové trubice-byl to fakt hodně rychlý a silný výstřik.
  Taky tomu pomohla určitě domácí slovenská strava.Měli jsme ubytování v domě a ještě domácí stravu-určitě to mělo vliv-pozitivní!
  S tím chladem je to fakt teď když je zima je to lepší.Je to znát.Když jsem jezdil dřív i v zimě na kole tak to byl nával potom co jsem dojel domů tak to bylo potom taky silný ne tolik co při tom fotbale a horách ale i tak dost dobrý!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *