Masturbátory

Sex bez výmluv s masturbátorem Spankadoo

VýhodyCena (Kč)Doručení
identický pocit jako při skutečné vagíně
potlačení předčasné ejakulace
nejprodávanější masturbátor na světě
1500,-4 dny

masturbátor a lubrikační gelUžívejte si extrémní orgasmy s tímto nejprodávanějším masturbátorem na světě. Kdykoliv chcete sex, masturbátor Spankadoo vás nikdy neodmítne. Tato vagína je pro vás vždy připravena, měkká a bezpečná. Nikdy neřekne ne. Kdykoliv chcete sex, ožije ve vašich rukou. Těsná, vlhká, teplá – přesně jak má být. K nerozeznání od živé vagíny. Vyjímatelnou vložku můžete ohřát v teplé vodě, nanést lubrikační gel a zasunout dovnitř vagíny svůj penis. Když zavřete oči, budete si myslet, že se jedná o skutečnou vagínu. Tato umělá vagína je vyrobena z nejmodernějších realistických vědecky vyvinutých materiálů.

Pravidelným tréninkem s masturbátorem můžete lépe poznat své tělo. Naučíte se podat svůj nejlepší výkon. V posteli budete pak nezastavitelní. Používání masturbátoru odstraňuje i problémy s předčasnou ejakulací.

tři druhy - vagína, anál a ústaObjednat můžete jen vagínu nebo i anál a ústa. Každý druh má jiné vnitřní vroubkování jako skutečná vagína, resp. anál nebo ústa. Získáte tak všechny pocity jako při různých reálných sexuálních praktikách. Masturbátor je elastický a použitelný na všechny velikosti penisu. Při jednoduché údržbě a lubrikovaný vám vydrží napořád. Nikdy ho nebolí hlava, nikdy nemá své dny. Zažijte maximální rozkoš a zlepšete se ve vašem milostném životě.

Více info Do obchodu

1 komentář u „Masturbátory

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *