Proč je větší lepší

různá velikost kondomůJe až těžko uvěřitelné, že jak ženy tak i muži neustále řeší velikost penisu. Ženy toto téma rady rozebírají zejména v kruhu svých kamarádek. Některé to ani kamarádkám nepřiznají, dokonce ani partnerovi. Touží však po nadprůměrném penisu. Projevuje se to i při koupi vibrátoru v sexshopu. Kolik žen si vybere 13 cm vibrátor? Asi znáte odpověď. Téměř žádná. Muži zas často řeší velikost své pýchy ve společných šatnách a sprchách, avšak narozdíl od žen o tom příliš nemluví. Proč je tomu tak?

  • velký penis je znakem dominance, mužnosti, plodnosti a nadřazenosti. Velké přirození se projevuje i na sebevědomí muže.
  • v sexu není důležitý jen samotný styk. I muže více vzruší ženy s pěknou postavou a vyvinutým poprsím. Totéž platí u žen. Už jen při pohledu ženy na pořádný penis se jí mohou roztřást kolena vzrušením.
  • nadprůměrný penis umožňuje praktikování neobvyklých sexuálních poloh, při kterých by menší penis do vagíny téměř ani nedosáhl.
  • určitě jste si všimli podvědomý reflex žen, když se při orgasmu přitlačí na penis tak silně, jak to jen jde, aby byla penetrace penisem co nejhlubší. Tento reflex má za úkol dostat mužské semeno co nejblíže ke děložnímu hrdlu. I podvědomí ženy při orgasmu si tedy žádá velký penis.
  • větší penis znamená větší třecí plochu a více dráždění vagíny i penisu. I když vagina má nejvíce nervových zakončení při vnější části, neznamená to, že hlouběji by neměla žádné. Větší penis způsobuje ženě pocit plnosti, který mnoho žen vyhledává.

Pokud nepatříte mezi ty šťastnější a nemáte velký penis, nezoufejte. Nežijeme přece ve středověku. Dnes již existují bezpečné metody na zvětšení penisu. Stačí si vybrat svou.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *