Podle nosa poznáš kosa?

velký nosUrčitě znáte pořekadlo, které říká: podle nosa poznáš kosa. Tedy velikost nosu muže by podle toho měla souviset s jeho penisem. Existují i ​​různé jiné teorie, podle nichž by měla velikost penisu muže souviset s velikostí chodidla nebo dlaně a prstů. Našli jsme také teorii o poměru prostředníčku a prsteníčku na ruce. Všechny tyto souvislosti mají jedno společné. Všechno jsou to absolutně nesmysly.

Množství vědeckých studií se věnovalo těmto tématům a všechny dospěly k jednomu závěru. Velikost nosu, chodidla, dlaně, prstů nebo jakékoli jiné části těla nemá nic společného s velikostí penisu. Absolutně žádná souvislost tam není. Bylo to statisticky potvrzeno nesčetněkrát. Jsou to jen levné témata neseriózních bulvárních plátků.

Existuje však jeden tělesný znak, který může něco naznačovat o sexualitě muže. Plešatost muže v mladším nebo středním věku je spojována s nadbytkem testosteronu. Ten zvyšuje sexuální aktivitu a ovlivňuje chování muže v sexuální oblasti. Lze tedy očekávat, že plešatí muži budou aktivnější, vášnivější a sex pro ně může hrát důležitější roli.

Pokud by měli tito muži hladinu testosteronu zvýšenou i době jejich puberty, mohly by být také nadstandardně obdařeni. V období puberty totiž dochází k největšímu růstu penisu a ten je ovlivněn hladinou testosteronu v tomto období. To, že je muž plešatý v pozdějším věku, automaticky neznamená, že měl zvýšenou hladinu testosteronu i v pubertě, a že má tudíž velký penis.

Související články:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *