Opravdu chtějí ženy velké penisy?

Dělali jsme dlouhodobý průzkum, ve kterém jsme se ptali žen, jakou velikost penisu preferují. Respondentky byly dámy ve věku 18 až 56 let. Vyšli nám zajímavé závěry:

  • dívky ve věku 18 až 22 let nejčastěji odpověděli, že velikost penisu není velmi důležitá. Mužů s velkými penisy však považují za atraktivnějších. Za nejdůležitější považují lásku partnerů.
  • ženy ve věku 23 až 26 let, které měly možnost porovnat, tvrdili, že větší penis jim přináší větší uspokojení. Přibližně 40% žen v tomto věku tvrdilo, že na velikosti penisu jejich partnera jim příliš nezáleží.
  • ženy ve věku 27 až 42 let ve velké většině případů preferují muže s nadprůměrným penisem a zároveň dodávají, že důležité je i to, co muži se svým nářadím v posteli dokáží.
  • ženy ve věku 43 a více let se více než velikostí zabývají kvalitou erekce. Toto však často podotýkají i ženy v mladším věku, již přibližně od 35 let.

velikost penisuZ uvedených zjištění vyplývá, že nejmladší ženy s pravděpodobně nejmenšími sexuálními zkušenostmi dávají velikosti penisu nejmenší význam. S rostoucími sexuálními zkušenostmi a věkem ženy dávají na velikost penisu stále větší důraz. V zralejším věku přicházejí komplikace s kvalitou erekce, které zastíní otázky o velikosti mužského přirození.

Zde jsou některé zajímavé odpovědi:

Lenka, 27 let

Můj snoubenec je slušně vybavený a když to porovnám s mým bývalým přítelem, tak řeknu, že na velikosti dost záleží. Bývalý mě nedokázal tak zaplnit. Je to rozdíl.

Magda, 32 let

Je fajn, když má muž i tam dole, ale důležitější je, co má v hlavě. Když má v hlavě nasráno, tak dole může mít co chce.

Martina, 25 let

Když vidím muže s pořádnou výbavou, tak mě to vzruší. Když vidím muže s malou výbavou, tak mě to prostě nevzruší, ale hned mě napadne, co s tím asi budu dělat. Stačí?

Eva, 26 let

Více než na velikosti trenek záleží na velikosti konta (smích). Ale ne, když je muž šikovný, může být v posteli lepší než lenoch s velkým ptákem.

Jaký je váš názor?

Mohlo by vás zaujmout:

1 komentář u „Opravdu chtějí ženy velké penisy?

  1. Ivo123

    Ano chtějí velké penisy. Já ho nemám malého ale průměrného a moje přítelkyně by chtěla vyzkoušet swingers. Že by sejí líbilo, kdyby měla sex s mužem s velkým pérem. I by se mi to možná líbilo ale raději bych si chtěl zvětšit moje péro.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *