Operační zvětšení penisu

chirurgExistuje několik chirurgických způsobů zvětšování penisu. Všechny jsou poměrně nákladné. Ty nejméně riskantní operace přinášejí i nejmenší výsledky. A naopak operace, které ohrožují vaši erekci, mohou přinést i 1,5 cm k délce vašeho penisu.

Liposukce

V oblasti podbřišku, resp. v oblasti kořene penisu se přirozeně nachází podkožní vrstva tuku. Tento tuk lze odsát klasickou liposukcí. Běžně takto můžete získat až 1 cm na viditelné délce penisu v erekci i v klidovém stavu. Tento způsob nepřidá samozřejmě nic na tloušťce penisu, ale je to jedna z nejbezpečnějších operačních forem. Výsledky jsou však zanedbatelné.

Odpojení úponů penisu od stydké kosti

Toto je najdrastickejší chirurgický způsob prodloužení penisu. Vazivové úpony, které upínají penis k stydké kosti se přeruší a penis se povytáhne. Penis poklesne a jeho viditelná část je o něco větší. Vazivové úpony zůstanou přerušeny, což může vést k poraněním při pohlavním styku. Po operaci je nutné nosit několik týdnů bandáže se závažími, aby se penis nezkrátil. Tato operace přináší se sebou riziko ohrožení erekce, což je krutá daň. Samotný přírůstek představuje průměrně 1,5 cm.

Zvětšení tloušťky penisu tukovou tkání

  • lipofilling – tuk se odebere z podbřišku nebo jiného místa vlastního těla a aplikuje se do podkoží penisu. Efekt je jen krátkodobý, protože tuk se rychle vstřebá.
  • koriotukový implantát – z hýždí se odebere kůže s podkožním tukem (bez nejsvrchnější vrstvy kůže) a implantuje do podkoží penisu. Výsledek je dlouhodobý, ale je tu riziko nekrózy (odumření kůže), hnisání a komplikací. Sex si budete muset odepřít až na 8 týdnů a dostatečně chladit operovaná místa.

Na zvětšení tloušťky penisu se používají i moderní injekce s kyselinou hyaluronovou, které dovedou přidat na tloušťce 2 až 4 mm. Efekt z toho je jen dočasný a udrží se přibližně jeden rok. Ceny klinik za takovou „operaci“ daleko překračují částku 25000 Kč.

Existují i různé jiné implantáty. Ty však slouží zejména na umělé dosažení a udržení erekce.

Většina klinik plastické a estetické chirurgie se operacím mužského penisu vyhýbá a často je nemají vůbec v nabídce. Je to proto, že tyto operace v případě úspěchu přinášejí pouze malé zlepšení původního stavu av případě neúspěchu hrozí těžké komplikace. Také je to proto, že následně bývají výsledky a následky těchto operací předmětem soudních sporů. V případě operace však pacient podepisuje informovaný souhlas a revers. Pokud jste poučen o rizicích a operace se provádí na vaši žádost, tak nemáte téměř žádnou šanci vysoudil odškodnění za následky nevydařené operace. A ztracenou erekci vám už nikdo nevrátí.

Nezoufejte však. Pomocí lékařské pomůcky Phallosan forte si bezpečně zvětšíte penis o 2-3 cm více než jakoukoli plastickou operací. Výsledek je trvalý a celá procedura zcela bezbolestná.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *