Metody na zvětšení penisu

nástroj na meraníMuži často řeší jak si zvětšit své přirození, aby byly více žádáni u žen. V dnešní době by to neměl být žádný problém. Máme pro Vás pár rad jak zvětšit penis různými zajímavými metodami.

1. Pomůcky

Závaží, kroužky a další pomůcky, které umíte připevnit na penis a tím mají zvětšit jeho velikost. Nežádoucí účinky: opotřebení svalů, tkání, ruptura cév a erektilní dysfunkce. Vakuová pumpa – funguje tak, že svůj penis zasunete do tlakového válce, který nasává vzduch. To způsobí, že se penis kompletně prokrví a tím se zvětší. Opakováním tohoto postupu se má zvětšit jeho velikost. Nežádoucí účinky: při dlouhodobém použití, může způsobit prasklé cévy nebo erektilní dysfunkci.

2. Krémy, léky, vody a gély

Namíchané účinné látky na bázi vitamínů, minerálů, rostlin nebo hormonů mohou zvětšit penis. Vedlejší účinky: často jsou založeny na placebo efektu, takže účinky nejsou ani pozitivní ani negativní.

3. Cvičení

Nejčastější forma je natahování. Metoda je založena na opakovaném tažení penisu, aby zvětšil svou velikost. Vedlejší účinky jsou opotřebení tkání, nebo přetržení.

4. Chirurgie

Známé jsou dva druhy operace penisu:

  1. Operace prodloužení – při této operaci dochází k proříznutí vaziva. To může zvětšit délku penisu v ochablém stavu o 1-2 cm, ale ne při ztopoření. Závažné nežádoucí účinky: může způsobit erektivní dysfunkci.
  2. Operace rozšíření – vyžaduje implantaci tuků, tkání nebo silikonových implantátů. Vedlejší účinky: také může vést k erektivní dysfunkci.

V úvodu jsme psali, že to budou „zajímavé způsoby“ na zvětšení penisu. Zajímavé jsou, ne však zcela účinné. Pokud Vás zajímá, co v tom směru opravdu funguje, podívejte se na srovnání fungujících možností jak upravit velikost penisu.

foto: freedigitalphotos.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *