Masturbací k většímu penisu?

I vy jste už slyšeli, že častou masturbací si můžete zvětšit penis? Říká se, že každý sval se může zvětšit trénováním a zmenšit nečinností. Penis však není sval! Ale něco na té masturbaci bude, ale spíše v opačném směru.

erekceMuž, který má pravidelnou erekci a sex, nemůže další masturbací zvětšit svůj penis. Naopak, muž který nemá sexuální stimuly a pravidelnou častou a dlouhou erekci, může přijít o kvalitu erekce a tedy i o velikost ztopořeného penisu. Jednoduše řečeno: penis, který se používá, bývá zdravý a má kvalitní schopnost erekce a má tedy svou standardní velikost. Penis, který se používá málo, není dostatečně krví při erekci okysličován a postupně ztrácí schopnost silné erekce. A tím ztrácí i na velikosti, protože slabší erekce znamená menší penis.

Ve vědecké studii bylo prokázáno, že muži se slabší schopností erekce mají méně sexu a čím méně sexu mají, tím mají horší erekci. Dostávají se tak do uzavřeného kruhu, ze kterého se dá jen těžko dostat ven. Stává se to i mladým přepracovaným mužům, kteří nemají dostatek času na sexualitu.

Takže dá se častou masturbací zvětšit penis? Nedá. Masturbací si však můžete udržet penis zdravý a schopný plné erekce a tedy zachováte si současnou velikost.

Pokud chcete svou masturbaci dostat na vyšší level, doporučujeme vám masturbátor Spankadoo.

Mohlo by vás zaujmout:

1 komentář u „Masturbací k většímu penisu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *