Mají gayové větší penisy?

gay a heterosexuál si porovnávají velikost svého penisuVejděte na chvíli do chat místnosti pro gaye nebo na gay seznamku a uvidíte na obrazovce létat cifry 19, 20, 21, 22, 23 cm, na které se snaží nalákat diskutující ostatní muže v místnosti. Hned vás napadne, zda ti gayové jsou snad více obdařeni než heterosexuálové. A víte co? Pravděpodobně jsou. Podívali jsme se na to blíže.

mladý gay mužV roce 1999 Dr. Anthony Bogaert (Brock University, Ontario, Kanada) a Dr. Scott Hershberger (California State University – Long Beach) vydali studii, která je součástí širší studie ohledně příčin sexuální orientace a chování. Použili v ní údaje z 5122 měření penisu z Kinseyho zprávy, které byly shromážděny v letech 1938 – 1963. Podle jejich zprávy gayové mají průměrnou délku penisu 16,05 cm a heterosexuálové jen 15,21 cm. To znamená, že gayové mají delší penisy v průměru téměř o jeden centimetr.

Tvrdí se, že pro požitek ze sexu je důležitější tloušťka penisu jako délka. Avšak i v tomto parametru heterosexuálové s průměrným obvodem penisu 12,19 cm zaostávají za průměrným obvodem 12,57 cm u gayů. Rozdíl 0,38 cm není velký, ale není ani zanedbatelný.

Možné důvody rozdílů

  • pár gayůRozměry penisů v databázi nebyly měřeny výzkumníky, ale samotnými respondenty. Důvodem rozdílů může být větší nadhodnocování rozměrů gayi jako heterosexuály. To však nepředpokládají autoři studie. Podle nich mají hetreosexuáli stejnou tendenci nadhodnocovat rozměry svého penisu jako gayové.
  • Mohlo by to mít něco společného s prenatálními hormony, které mají vliv na strukturu a velikost pohlavních orgánů a některých struktur mozku, které v konečném důsledku mají vliv na sexuální orientaci,“ řekl Bogaert. „Pokud ano, podporovalo by to teorie, které věří, že jsou biologické faktory, které ovlivňují sexuální orientaci.“
  • soška muže na velkém penisuPokud jsou rozdíly skutečné, tak příčinou by mohla být i větší pozornost gayů zaměřena na penis v mladém věku. Častěji zabývání se penisem, masturbace a hraní si a vůbec zaměření na penis gayi v období puberty by mohlo podnítit silnější růst penisu. V tomto období totiž dochází k rozhodujícímu růstu penisu během vývinu muže.

Pro ověření závěrů studie Bogaerta a Hershbergera by byla nutná nová studie s novým vzorkem a měřeními provedenými přímo výzkumníky. Novou studii však Bogaert nepředpokládá kvůli nákladnosti takového projektu a zaneprázdněnosti. Ať je tomu jakkoli, co je komu do velikosti penisu někoho druhého? Ať se každý stará o ten svůj a když se mu zdá malý, ať udělá něco pro změnu. Penis je možné výrazně zvětšit.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *