Kdy penis roste

Penis se vyvine během nitroděložního vývoje plodu již ve třetím měsíci těhotenství. Ve dvanáctém týdnu těhotenství jsou již vyvinuty pohlavní orgány. V šestnáctém týdnu lze snadno rozeznat pohlaví. Tehdy má celé dítě přibližně 16 cm.

růst chlapcePo narození roste penis dítěte jen pomalu. Matky se často zbytečně obávají, že s růstem penisu jejich syna není něco v pořádku. Pomalý růst penisu v tomto období je zcela přirozený. Tělo začne produkovat větší množství testosteronu až v pubertě, což podnítí růst penisu. K největšímu růstu penisu dochází tedy v pubertě. Výrazný růst do délky začne ve střední pubertě někdy mezi 12. – 15,5. rokem života. V pozdní pubertě, která začíná v 14.-16. roku roste penis dál do délky a v tomto stádiu i výrazněji hrubne.

Velikost penisu je definitivní kolem 18. roku života. Ojediněle může růst penisu trvat až do 20. roku věku. Co z toho vyplývá? Pokud máte méně než 18 let, nezoufejte a počkejte si, jak se růst vyvine. Pokud máte 18 let a více, s velikostí vašeho penisu jste nespokojeni, sáhněte po některém osvědčeném řešení na zvětšení penisu bez operace. V žádném případě vám nedoporučujeme operaci penisu.

Mohlo by vás zaujmout:

1 komentář u „Kdy penis roste

  1. roman

    dobry den rad bych přijal neake tabletki na rust penisu ktere pusobi rust penisu doopravdi at sem spojkojen sam ze sebov mam penis 12cm toje špatne porad temi a pomocte prosim . dek uji spozdravem roman b***** ******* muj tel kont ********

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *