Jste oholení?

žiletkaV této intimní otázce zřejmě rozhodne do značné míry věk toho, komu otázka směřuje. U mladší generace je oholení intimních partií spíše samozřejmostí. Střední generace se k tomu staví individuálně. A starší rezervovaně. Proč? Hoďte předsudky za hlavu!

Dnes už má většina sexuálně aktivních lidí v našich končinách okolí genitálií oholené od chlupů. Pokud však ještě mezi ně nepatříte, mohli byste to přehodnotit. Jednak je oholení neupravených chlupů v okolí přirození důležité pro estetiku těla. Samotné oholení chlupů Vám však může alespoň opticky zcela slušným způsobem prodloužit penis.

Samozřejmě, velikost penisu zůstane stejná, ale zdánlivě vypadá větší, protože ho nezakrývá ochlupení. Tedy opticky vyčnívá dále od zbytku těla.

Pokud máte z oholení žiletkou podrážděnou kůži, zkuste jiné řešení. Zastřihovačem vlasů nebo vousů oholte chlupy tak, aby vyčnívaly z kůže jen minimálně. Pokud je neoholíte úplně jako žiletkou, kůže nebude podrážděná.

Tímto způsobem si můžete opticky zvětšit svoje mužství až o několik centimetrů. Vypadá to lépe, je to hygienické a je to zdarma!

Pokud si chcete skutečně zvětšit penis, sáhněte po těchto prověřených řešeních.

foto: freedigitalphotos.net

Mohlo by vás zaujmout:

1 komentář u „Jste oholení?

  1. Hosting

    Elektricke strojky jsou pohodlne a rychle a nevyzaduji tolik pripravy, jako klasicke ziletky. Krome toho jsou vhodne i pro citlivou plet. Nekteri muzi s nimi ale nedosahnou hladkeho oholeni. Tradicni ziletky funguji na vsech typech pleti a vousu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *