Jak zvětšit penis dietou

velké břichoZhubněte! Myslíme to vážně. Pokud máte velké břicho, tak částečně překrývá váš penis. Břicho zmenšuje penis jen opticky, neboť vzájemné proporce břicha a penisu jsou v horším poměru. Co však skutečně zmenšuje penis, je vrstva tuku na podbřišku. Tuk se tam ukládá automaticky, pokud máte nadváhu a obírá vás o cenné centimetry na délce penisu. U někoho je tento efekt výraznější, u někoho méně. Zhubnutím a vypracováním si plochého břicha tak získáte 1 cm na velikosti penisu. U obézních lidí to může i být několik centimetrů!

Snadno se to říká, obtížněji realizuje. Jak tedy na to? Zde jsou základní zásady:

  • pijte hodně čisté vody – doporučuje se až 0,4 dcl na 10 kg hmotnosti člověka denně. Pokud vážíte 100 kg, měli byste vypít 4 l čisté vody denně. Nepijte slazené vody ani perlivé minerálky.
  • jezte pravidelně – přibližně každé 2-3 hodiny. Nikdy nesmíte být hladoví. Mezi jídly nejezte sladkosti.
  • nepřejídejte se a po snědení porce si nepřidávejte
  • zmenšete si porce každého jídla. Nejprve uberte pětinu porce. Když si na to zvyknete, můžete ubrat ještě více.
  • snižujte glykemický index jídel – nejezte rychlé cukry – např. sladkosti, pečivo, chléb, pizzu, těstoviny. Vhodnější zdroje sacharidů jsou ovesné vločky, ječmenné kroupy, rýže, případně brambory. Glykemický index jídla snížíte i přidáním porce zeleniny nebo jiné formy vlákniny. Porci zeleniny byste měli sníst ke každému jídlu.
  • přijímejte dostatek vitamínů a minerálů. Ovoce však konzumujte jen dopoledne nebo po sportovním výkonu.
  • nejezte nasycené tuky – slanina, mastné maso, salámy, klobásy, tučné sýry. Naopak zvyšte příjem omega-3 nenasycených mastných kyselin. Ty se nacházejí zejména v rybách a v potravinových doplňcích vyrobených z rybího tuku.
  • pravidelně sportujte – alespoň 30 minut denně nebo 200 minut týdně

Pokud máte nadváhu, při poctivém dodržováním těchto základních zásad si zaručeně zlepšíte postavu. Tím si zmenšíte množství tuku i v podbřišku a zvětšíte si penis. Pokud však chcete zvětšit penis výrazněji a trvale, doporučujeme Vám si prohlédnout toto porovnání možností zvětšení penisu.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *