Jak správně měřit penis?

Jak měřit délku penisu

Penis měřte zásadně na vrchní straně tak, že pravítko opřete o tělo a změříte penis po konec žaludu. Pokud stupnice nezačíná hned z kraje pravítka, nezapomeňte odečíst toto prázdné místo.

Máme pro vás dobrou zprávu!

Mnoho lidí měří penis odspodu nebo z boku. Takové měření mohou být nadhodnoceny i o několik centimetrů oproti správnému měření. Mnoho lidí neví, jak měřit penis. Proto můžete slyšet kolem létat vyšší čísla, než je skutečnost.

MěřeníPro vědecké statistické účely se penis se měří od stydké kosti. Pokud pravítko přiložíte z vrchní strany na penis, je třeba pravítko zatlačit do těla, dokud nenarazí na stydkou kost. Je to posun cca 2 centimetry, které tvoří vrstva tuku a kůže. U každého muže má tato vrstva jinou tloušťku. S rostoucí nadváhou tato vrstva hrubne, což zmenšuje viditelnou část penisu. A právě ta vnější část penisu je důležitá z hlediska sexu a atraktivity. Pokud máte nadváhu, přečtěte si, jak lze zvětšit penis dietou.

Jak měřit šířku a obvod penisu

Šířku penisu změřte v nejširším místě jednoduše pravítkem na vrchní straně.

Obvod penisu změřte krejčovským metrem v nejširší části penisu. Pokud nemáte krejčovský metr, použijte provázek, šňůrku nebo stužku, kterou obepněte penis dokola. Pak provázek narovnejte a změřte pravítkem.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *