Jak používat velký penis

ženský klín Průměrná hloubka vagíny v klidovém stavu dosahuje přibližně 9-10 cm a šířka vagíny je přibližně 2,5 cm. Představte si, že tam chcete dostat penis dlouhý 22 cm a široký 6 cm. Problém?

muž s velkým penisemProblém to rozhodně není, protože vagína je pružná a velkému penisu se přizpůsobí. Přizpůsobí se přece i dítěti při porodu. Ale při neopatrném zacházení s velkým penisem můžete ženě způsobit bolest nebo dokonce i zranění. Vagína se podvolí při vzrušení a zasunutí penisu. Při velkém penisu se musí natáhnout více, proto pokud jste majitelem takového nástroje, musíte být na začátku trpělivý a nespěchat. Může se stát, že při takovém větším natažení sliznice vagíny nestačí přirozeně lubrikovat tak velkou plochu. V takovém případě sáhněte raději po lubrikačním gelu.

Pokud budete při používání velkého penisu dostatečně ohleduplný a opatrný, tak se sex s vámi stane pro vaši partnerku drogou. Větší penis způsobí partnerce intenzivnější pocity a existuje mnoho jiných důvodů, proč je větší lepší. Naopak neopatrností můžete způsobit, že z vašeho velkého penisu bude mít vaše partnerka strach a o to horší bude její přirozená lubrikace.

V těchto polohách opatrně

sexy žena na břiše Pokud máte rádi polohy zezadu nebo s partnerčina nohama na vašich ramenou, tak buďte ještě opatrnější. V těchto polohách dochází k nejhlubšímu průniku penisu do vagíny. Pokud máte velký penis, můžete nechat na začátek partnerku sedět na vás nahoru, ať může sama regulovat hloubku zasunutí. Když si zvykne na velikost vašeho pohlavního údu, tak to můžete převzít do svých rukou a ukázat jí, co je to skutečný vaginální orgasmus. Na ten mohou ženy s méně vybavenými partnery rychle zapomenout, protože s menším penisem jsou schopny dosáhnout jen klitorální orgasmus.

Anální mýty

sexy zadekNěkteré levné bulvární články uvádějí, že anální otvor se obtížněji přizpůsobí velkému penisu jako vagina. Zapomeňte na to. Je to nesmysl. Své by vám o tom řekli fisteři (fist = angličtině pěst), kteří postupným uvolňováním zasunou do análu i pěst a celé předloktí. Pokud zabezpečíte lubrikaci pomocí dostatečného množství lubrikačního gelu a anál postupně uvolníte, nemusíte mít žádné obavy. Nejprve začněte jedním prstem, pak dvěma, třemi a nakonec opatrně zasuňte penis. Odborníci tvrdí, že anál je ještě přizpůsobivější než vagina. Nemá však přirozenou lubrikaci, takže lubrikační gel je nezbytný.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *