Jak na sex s malým penisem

smutný muž, který má komplexy z malého penisuTo, že nemáte v kalhotách nadprůměrně velký penis, vůbec neznamená, že ženu nemůžete kvalitně uspokojit. Pokud máte kvůli velikosti penisu v sexu nízké sebevědomí, tak to rychle hoďte za hlavu nebo udělejte něco pro změnu. Komplexy kvůli velikosti penisu podle výzkumů mohou vést až k erektilní dysfunkci a ta k dalším problémům.

žena při předehře kontroluje velikost partnerova penisuZatímco muži uvádějí v průzkumech průměrnou délku penisu 15-17 cm, průměrná délka zjištěná v průzkumech, kde měření uskutečnili přímo urologové, se pohybuje v rozmezí 13-15 cm. To problémem není. Poukazuje to jen na mírně zkreslování skutečnosti muži v průzkumech. Problémem však je, že ženy v průzkumech o ideální velikosti penisu uvádějí nejčastěji 17-19 cm. Ženy tedy mají průměrné nároky na penis svého partnera větší než je skutečnost.

Nemějte však obavy, že by vás ženy v posteli posuzovali pouze podle velikosti penisu. V dlouhodobých vztazích většina žen uvádí spokojenost s partnerovou velikostí penisu. No pokud vyhledáváte povrchní milostné dobrodružství, tak riskujete povrchní zhodnocení vaší výbavy. V takových případech bývají ženy náročnější.

Jak na předehru

sexuální napětí - dostaňte ženu do varu při předehřeV běžných partnerských vztazích na velikosti penisu tak moc nezáleží. Důležité je věnovat dostatek pozornosti touhám partnerky. Dejte jeden druhému, po čem toužíte. Sledujte jak reaguje tělo vaší partnerky, buďte vnímavý a nedopusťte, abyste dosáhly vrcholu dříve než vaše partnerka. Před samotným pohlavním stykem se dostatečně věnujte předehře. Většina žen je více vzrušivá přes klitoris než přes samotnou vagínu. A i ve vagíně je nejvíce nervových zakončení při jejím vchodu. K uspokojení ženy nepotřebujete 20 cm penis. Při předehře dostaňte partnerku do varu a pak zvolte ty správné polohy, abyste dali partnerce pocit plnosti.

Tyto sexuální polohy zaručeně fungují

  1. vyzkoušejte si tyto polohy pro bezpečný sex s hlubokou penetracíPoloha zezadu – zaručeně funguje, neboť umožňuje nejhlubší proniknutí penisu do vagíny. Při poloze odzadu mohou mít nadprůměrně vybaveni borci problém zasunout celý penis, pokud partnerce nechtějí způsobit bolest. Takže zde můžete mít výhodu, pokud máte menší penis. V této poloze však nedochází k dostatečnému dráždění klitorisu. Pokud si pomůžete rukou, kterou objímá ženu přes boky, a zepředu jí budete dráždit klitoris, tak vaše partnerka bude sténat rozkoší velmi rychle. Pokud máte i tenký penis, tak spojte partnerčiny nohy, aby byla těsnější.
  2. Poloha s nohama na vašich ramenou – tím, že v misionářské poloze zvednete jednu partnerčinu nohu na vaše rameno, proniknete hlouběji a ještě hlouběji se vám to podaří, když si dáte na ramena obě její nohy. Partnerčinu pánev můžete podložit polštářem. Tato poloha se ještě snadněji provádí, když partnerka leží na zádech na kraji stolu a vy stojíte u stolu a vnikáte do ní s jejíma nohama na vašich ramenou. Při této poloze máte navíc vynikající výhled.
  3. Poloha zboku – když žena leží na boku zády otočená k vám a přitáhne k tělu vrchní nohu a mírně pokrčí spodní, tak vkleče obkročmo přes její spodní nohu nebo v pololeže můžete přirážet v netradiční poloze. V této poloze do sebe nezapadají penis a vagina naprosto ideálně a to způsobuje lepší pnutí vagíny. I když v této poloze neproniknete nejhlouběji, vaše partnerka bude mít pocit plnosti jako při velkém penisu.
  4. Poloha na koníka – i tato poloha umožňuje hlubokou penetraci zejména v případě, že vy ležíte na rovné a tvrdší podložce a partnerka sedí kolmo na vás.

V případě, že máte netypicky zahnutý penis, tak tyto polohy byste měli přizpůsobit tak, aby vám oběma vyhovovaly.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *