„Intelektem ženu nevojedete“

smajlíkPřišel nám zajímavý email, který nás dost zaskočil a s laskavým svolením jeho autorky (poslali jsme jí za to malý dárek) jej uveřejňujeme samozřejmě bez její identifikačních údajů. Zde je přeložen ze slovenštiny::

Dobrý den, budu otevřená. Chci Vás požádat o pomoc. S mým manželem jsme atraktivní pár už ve středních letech. Máme rádi sex. Abychom se nenudili v posteli, tak jsme před rokem vyzkoušeli trojku s dalším mužem. Vybrali jsme si muže s větším penisem. Naše podmínka byla minimálně 20 cm délka a tloušťka minimálně 6 cm. A přesně takového jsme sehnali. Ta velikost byla pro mě nová, protože manžel má jen průměrný penis (15 cm dlouhý a 4,5 cm tlustý). Já jsem ale dost velká (vysoká a štíhlá), tak jsem se rychle tomu přizpůsobila. Co je však horší, že jsem si na to zvykla až příliš a manželů penis mi teď už vůbec nestačí. Přijde mi jako kolibřík, který tam běhá naprázdno a nic z toho. Na lepší se snadno zvyká. A už máme i dost problém v sexu. Bojím se, abychom se neodcizili. Můj manžel je atraktivní, chytrý, inteligentní, ale víte … intelektem ženu nevojedete. Poraďte mi prosím to nejlepší. Já chci cokoliv, co by mohlo zvětšit penis mého manžela. Přemýšleli jsme nad operací, ale ta je příliš riskantní. Děkuji.

Toto byla naše odpověď:

Vážená paní …., jednoznačně doporučujeme zkombinovat to nejlepší, co je dostupné na trhu. Zkombinujte mechanický extender Andropenis (případně Prolong System) spolu s tabletami Xtrasize. Pokud na výsledku záleží vašemu manželovi a bude dodržovat návod a dávkování, nepochybujeme o tom, že budete spokojena. V takovém případě Váš manžel může dosáhnout rozměrů, na které jste si zvykla. Nestane se to však ze dne na den. Doporučujeme pokračovat v proceduře přibližně 6 až 8 měsíců. Nárůst je totiž postupný …

Co řeknete? Poněkud překvapující, že?

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *