Fungují cviky na zvětšení penisu?

Cviky na zvětšení penisu se nazývají také dojením penisu. Je to proto, že spočívají v oblapení a stisknutí penisu u kořene a následném tahu a protlačování krve směrem k žaludu. Tento pohyb připomíná dojení vemene, proto se vžil termín dojení.

„Chytnout, zmáčknout, zatáhnout…“

muž po cvičeníCviky na zvětšení penisu by se měli dělat v částečné erekci. Erekce nesmí být plná. A v ochablém stavu zas není penis dostatečně naplněn krví, aby cviky mohly fungovat. Samotný princip je správný. Tahem a protlačováním krve ke konci penis natahujete a protlačováním nahromaděné krve působíte na natažení kavernózních těles. Podle různých metodik by měly cviky na zvětšení penisu dělat pravidelně každý den s případnými přestávkami. Nicméně logické je, že penis takto nemůžete procvičovat během celého dne, protože děláte i jiné věci.

nešťastný mužOproti tomu cviky na zvětšení penisu se dělají 10, 15, 30 minut denně, možná hodinu. Žádné vědecké studie neprokázaly, že tak krátké působení na penis by mohlo způsobit růst penisu. Minimální nárůst není vyloučen, avšak je neměřitelný, případně měřený v milimetrech za dlouhé období. Na to, aby mohly být cviky na zvětšení penisu účinné, museli byste s penisem cvičit během celých dní. A to není možné. Z toho vyplývá, že cviky na zvětšení penisu jsou neúčinné. Žádné hodnověrné důkazy o jejich účinnosti neexistují a logicky ani nemohou existovat. Navíc, měřením jsme zjistili, že krátkodobým tahem penisu při cvičení se závěsné vazy (upnuté o stydké kosti kost) dočasně stáhnou a penis je krátkodobě ještě kratší než před cvičením. V internetových diskusích se objevují hlášení o vážných zraněních při cvičení s penisem. Je na vás, jestli podlehnete neodborným a nebezpečným spekulacím o cvičení nebo se raději vyhnete trvalým následkům a frustraci z neúčinnosti cviků na zvětšení penisu. Množstvo vědeckých studií prokázalo, že neustálým jemným tahem penisu dojde k dělení buněk a nárůstu nové tkáně. Penis se tak prodlouží i mírně zhrubne. Všechny studie a pokusy však počítají s neustálým tahem 6 až 11 hodin denně po dobu několika měsíců. V takovém případě dochází ke skutečnému prodloužení penisu o přibližně 0,5 cm měsíčně a zvětšení obvodu penisu přibližně o 0,25 cm měsíčně.

Pokud chcete využít princip tahu na reálné zvětšení penisu, zvažte diskrétní lékařskou pomůcku Andropenis. Je to diskrétní extender na penis, který můžete nepozorovaně nosit téměř během celého dne pod oblečením. Andropenis vykoná práci za vás a bezpečně zvětší penis měsíčně přibližně o 0,5 cm do délky v erekci a stejně 0,5 cm v ochablém stavu a 0,25 cm v obvodu. Po 8-měsíčním používání bude váš penis větší asi o 4 cm.

Mohlo by vás zaujmout:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *