Co zmenšuje penis

V první řadě stárnutí, avšak jen minimálně. Do 20. roku věku se růst penisu zastaví. A od té doby do 70. roku věku se mužský penis zmenší přibližně o 1 cm, což není podstatné číslo.

Důležitějším faktorem je životospráva a stravování. Pokud přibíráte na váze a zvětšuje se množství tuku na vašem těle, tuk se usazuje i v partiích nad penisem v podbřišku u kořene penisu. Tím si fakticky zmenšujete penis, protože tuk usazený v podbřišku zmenšuje část penisu, která vyčnívá z těla ven, i o několik centimetrů. A penis ukrytý v břiše je vám nanic.

pohled do kalhotTuk v těle se neusazuje jen v podkoží. Usazuje se také v cévách. Penis je protkán cévami a samotné houbovité topořivá tělesa jsou plná krve. Zanesené zúžené cévy zhoršují tvrdost erekce. Zanášení a kornatění cév způsobuje i kouření. Když penis není schopen maximální erekce, tak je ve vzrušeném stavu prostě menší. A když topořivá tělesa nejsou pravidelně roztahovány na maximální míru, tak se časem skutečně zmenší. To souvisí i s dalším faktorem.

Pokud se penis nepoužívá, tak se postupně zmenšuje. Více si o tomto faktoru si přečtěte v článku Masturbací k většímu penisu.

Mohlo by vás zaujmout:

1 komentář u „Co zmenšuje penis

  1. Dedicated server

    No, to neni pouze zjisteni vedeckych studii, ktere budou dobre pro zvyseni produkci spermatu, ale to by mohlo napomoci tomu, aby se vas penis o neco zvetsil. Navic jsem objevil, ze je produkce spermatu vetsi. Je to docela v pohode. Takze jdete do mistni drogerie nebo on-line obchodu a kupte trochu vitaminu E.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *