Co zmenšuje penis

V první řadě stárnutí, avšak jen minimálně. Do 20. roku věku se růst penisu zastaví. A od té doby do 70. roku věku se mužský penis zmenší přibližně o 1 cm, což není podstatné číslo.

Důležitějším faktorem je životospráva a stravování. Pokud přibíráte na váze a zvětšuje se množství tuku na vašem těle, tuk se usazuje i v partiích nad penisem v podbřišku u kořene penisu. Tím si fakticky zmenšujete penis, protože tuk usazený v podbřišku zmenšuje část penisu, která vyčnívá z těla ven, i o několik centimetrů. A penis ukrytý v břiše je vám nanic.

pohled do kalhotTuk v těle se neusazuje jen v podkoží. Usazuje se také v cévách. Penis je protkán cévami a samotné houbovité topořivá tělesa jsou plná krve. Zanesené zúžené cévy zhoršují tvrdost erekce. Zanášení a kornatění cév způsobuje i kouření. Když penis není schopen maximální erekce, tak je ve vzrušeném stavu prostě menší. A když topořivá tělesa nejsou pravidelně roztahovány na maximální míru, tak se časem skutečně zmenší. To souvisí i s dalším faktorem.

Pokud se penis nepoužívá, tak se postupně zmenšuje. Více si o tomto faktoru si přečtěte v článku Masturbací k většímu penisu.

Mohlo by vás zaujmout:

1 thought on “Co zmenšuje penis

  1. Profilový obrázekDedicated server

    No, to neni pouze zjisteni vedeckych studii, ktere budou dobre pro zvyseni produkci spermatu, ale to by mohlo napomoci tomu, aby se vas penis o neco zvetsil. Navic jsem objevil, ze je produkce spermatu vetsi. Je to docela v pohode. Takze jdete do mistni drogerie nebo on-line obchodu a kupte trochu vitaminu E.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *