Jak zvětšit penis bez operace

Jak zvětšit penis? TO je otázka, která muže tajně zajímá. Věnujeme se tématům, které Vás nejvíce trápí. Nemáte je však kde prodiskutovat. Nemluví se o nich. Jsou tabu.

Zvětšení penisu je zde tématem č. 1. Osobně jsem si tím prošel a rád Vám pomohu vyřešit toto téma jednou provždy.Martin - spoluautor
  • I vy se trápíte s velikostí svého penisu nebo byste uvítali několik cm navíc?
  • Chcete partnerku lépe uspokojit? Na velikosti jí záleží, i když vám to neřekne.
  • I vy se cítíte nepříjemně ve společných sprchách?  Změnit to je možné. 

chirurgička varuje před neefektivními metodami jako zvětšit penisDnes je možné téměř vše, ale… Při zvětšování penisu však byly lidské poznatky donedávna velmi chabé. Dodnes kliniky dělají drahé a drastické chirurgické operace na zvětšení penisu. Jsou stále jednou z mála účinných možností jak zvětšit penis. Přinášejí ovšem riziko pooperačních komplikací, které mohou vést až k impotenci. Ale nezoufejte!

Co je možné bezpečně dosáhnout?

  • trvale získat až 4 cm k délce a 1,5 cm k obvodu Vašeho penisu
  • úspěšnost může být 97,5% – téměř každý penis je možné zvětšit

Na trhu jsou extendery na penis, pilulky na zvětšení penisu, různé pumpy, gely a různé výmysly jako zvětšit penis. Kdo se v tom má vyznat, že? Vůbec není jedno, jakou metodu použiji. Proto jsme Vám připravili porovnání účinnosti jednotlivých metod zde:

Zobrazit porovnání

Nejnovější články:

Sex a peníze hýbou světem. Nebojíme se věnovat zejména sexuálním otázkám. Mohou Vás zajímat články týkající se erekce, výdrže a výkonnosti v posteli. Najdete zde odpovědi na Vaše nezodpovězené otázky:

Operační zvětšení penisu

Existuje několik chirurgických způsobů zvětšování penisu. Všechny jsou poměrně nákladné. Ty nejméně riskantní operace přinášejí i nejmenší výsledky. A naopak operace, které ohrožují vaši erekci, mohou přinést i 1,5 cm ...
Značka Pro Pokračování Textu
Loading...